01

Andrej Košar

CEO & Owner

Andrej Košar

CEO & Owner

Quinquaginta septem est - pars tua, triginta quinque millia. Est autem extra plus quindecim, tota tua est, quom meruisset.

andrej@ctrl.media

+386 (0) 590 19 00

Vesna Vivod

Managing director

Vesna Vivod

Managing director

Quinquaginta septem est - pars tua, triginta quinque millia. Est autem extra plus quindecim, tota tua est, quom meruisset.

vesna@ctrl.si

+386 (0) 30 400 333

Klemen Kokol

Creative director

Klemen Kokol

Creative director

Quinquaginta septem est - pars tua, triginta quinque millia. Est autem extra plus quindecim, tota tua est, quom meruisset.

klemen@ctrl.si

+386 (0) 70 588 983

Ana Milovan

Project manager Croatia

Ana Milovan

Project manager Croatia

Quinquaginta septem est - pars tua, triginta quinque millia. Est autem extra plus quindecim, tota tua est, quom meruisset.

ana@ctrl.hr

+386 (0) 40 811 181

Marina Zijan

Project manager assistant Slovenia

Marina Zijan

Project manager assistant Slovenia

Quinquaginta septem est - pars tua, triginta quinque millia. Est autem extra plus quindecim, tota tua est, quom meruisset.

marina@ctrl.si

+386 (0) 59 019 019

Nina Petrič

Project manager assistant Austria

Nina Petrič

Project manager assistant Austria

Quinquaginta septem est - pars tua, triginta quinque millia. Est autem extra plus quindecim, tota tua est, quom meruisset.

nina@ctrl.at

+386 (0) 59 019 019

Luka Kristić

Project manager assistant Croatia

Luka Kristić

Project manager assistant Croatia

Quinquaginta septem est - pars tua, triginta quinque millia. Est autem extra plus quindecim, tota tua est, quom meruisset.

luka@ctrl.hr

+386 (0) 59 019 019

Jure Majerič

Full stack developer

Jure Majerič

Full stack developer

Quinquaginta septem est - pars tua, triginta quinque millia. Est autem extra plus quindecim, tota tua est, quom meruisset.

jure@ctrl.si

+386 (0) 59 019 000

Christian Fluher

Video producer

Christian Fluher

Video producer

Quinquaginta septem est - pars tua, triginta quinque millia. Est autem extra plus quindecim, tota tua est, quom meruisset.

christian@ctrl.si

+386 (0) 59 019 000

Žiga Kalan

Photo & video producer

Žiga Kalan

Photo & video producer

Quinquaginta septem est - pars tua, triginta quinque millia. Est autem extra plus quindecim, tota tua est, quom meruisset.

ziga@ctrl.si

+386 (0) 59 019 000

Polona Veršec

Graphic designer

Polona Veršec

Graphic designer

Quinquaginta septem est - pars tua, triginta quinque millia. Est autem extra plus quindecim, tota tua est, quom meruisset.

polona@ctrl.si

+386 (0) 59 019 000

Saša Petek

Accounting

Saša Petek

Accounting

Quinquaginta septem est - pars tua, triginta quinque millia. Est autem extra plus quindecim, tota tua est, quom meruisset.

sasa.petek@ctrl.si

+386 (0) 59 019 000

MIGANJE -> KIKI